Rolling Roof

Rolling Roof

Dört mevsim yaşam alanlarından rahatça yararlanmak isteyenlerin birinci tercihi olan Bioklimatik Pergola sistemleri, açılır kapanır tavanı ve su geçirmezdir.

Rolling Roof Nedir?

Dört mevsim yaşam alanlarından rahatça yararlanmak isteyenlerin birinci tercihi olan Bioklimatik Pergola Rolling Roof sistemleri, açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özelliği sayesinde yağmurlu havalarda konforu toprak kokusuyla eşsiz bir keyfe çevirir.

Sistem açıkken bile kalifiye dizayn profiller aracılığı ile, yağmur ve kardan etkilenmeden havalandırma sağlar. Her açıda açılabilen paneller sayesinde, gün ışığından istenilen miktarda yararlanabilme imkanı sunar.

Bu Rolling Roof tarzı, termal konfor dış mekan yaşamını deneyimlemenin yenilikçi bir yoludur. Kişisel olarak evde ya da hem ek işlevsel alan hem de müşterileriniz için gerçek bir wow faktörü sağlayan bir işi geliştirmek için.
Herhangi bir ev, restoran, otel veya kafenin görünümünü aydınlatan ve değer katan bu çağdaş sistem, her türlü dış mekan yaşam alanına uyacak şekilde tasarlanmıştır ve yılın 365 günü 7/24 kullanılmasına izin verir. Her türlü olumsuz hava koşulundan korurken, olumludan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.
Rolling Roof pergola dışarıda ne olursa olsun içeride termal konfor yaratmak için bir düğmeye dokunarak doğa ile gürültüsüz bir şekilde etkileşime girerek başarıyor. İşin sırrı, ayarlanabilir otomatik yatırma ve geri çekilebilir panjurlardadır. Hafifçe açık bir konumda, doğrudan güneş ışığını engellerken ve kapalıyken hoş bir hafif esinti oluşturmak için dönerler, herhangi bir yağmur ve kardan koruma sağlarlar.
Yıldızlı bir gökyüzünde aydınlanan pergolanızdan daha davetkar bir şey yoktur. Led ışıklar çerçevelerin yan taraflarına entegre edilebildiği gibi, ruh halinize ve şirketinize göre seçilen renk ve parlaklık ayarı ile panjurların altına gizlenebilir.
En küçük bahçe verandasından kurumsal terasa kadar tüm müşteri ihtiyaçlarına uygun bir dizi Rolling Roof sistemi sunuyoruz.

Rolling Roof Aksesuarlar Nedir?

Hem açılır kapanır çatılarımız hem de Rolling Rooflarımız için geniş bir aksesuar yelpazesi mevcuttur. 
Sizi doğadan ayırmadan dış mekan koruması sunan yenilikçi panoramik motorlu cam paneller.
Sürgülü cam İki katlı kapılar
Ismarlama otomatik kayar cam kapı sistemleri, dar girişler için tek veya çift bölmeli konfigürasyonda veya teleskopik seçenekte mevcuttur. Ayrıca, en yüksek güvenlik ve işlev seviyeleri için teknolojik olarak gelişmiş bir mikroişlemci sistemine sahiptirler.
Güneşten korunma ve dilerseniz pergolanızı her taraftan kapatabilme özelliği sunan güneş ışığını ve mahremiyetinizi istediğin tasarımın bir sıçramasıdır.